Anthony Nwakaeme sessizliğini bozdu! ‘Benim geleceğim Trabzonspor’

Trabzonspor’un yıldız ismi Anthony Nwakaeme hakkında çıkan transfer dedikoduları için birinci sefer konuştu. Ekipte kalıp kalmayacağı merak edilen yıldız isim ‘Konuştuğum tek kişi Trabzonspor Başkanı’ dedi.

Trabzonspor’un deneyimli futbolcusu Anthony Nwakaeme, Kayserispor maçının akabinde geleceği için açıklama yaptı ve Fenerbahçe haberlerine cevap verdi. Deneyimli futbolcu yaptığı açıklamada şu sözleri kullandı:

“Öncelikle sessizliğim için Trabzonspor taraftarlarından özür dilemek istiyorum. Hakkımda birçok haber yazıldı. Çıkan haberlerin hiçbirisi hakikat değil. Beni tanıyan beşerler bunu esasen biliyor. Konuştuğum tek grup Trabzonspor.”

”TRABZONSPOR BANA ‘GİT’ DERSE…”

“Çok fazla konuşmayı seven bir insan değilim. Toplumsal medya insanı değilim. Benim geleceğim Trabzonspor’da. Daha evvel de söylemiştim, konuştuğum tek kişi Trabzonspor Lideri. Rastgele öbür bir ekiple görüşmüşlüğüm de konuşmuşluğum da yok. Taraftarlarımızın beni sevdiğini biliyorum, ben de onları çok seviyorum. Benim geleceğim Trabzonspor’da. Benim Trabzonspor’dan ayrılışım lakin Trabzonspor bana ‘Git’ derse olacak. Kontratım sona erse de her vakit Trabzonsporluyum.

Trabzonspor ile kontratı bitecek yıldız ismin adı transfer için Fenerbahçe ile de anılmıştı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*