Bayanların Erkeklerde Ağzını Açmadan Evvel Dikkat Ettiği 5 Şey! İşte Bayanların Kalbine Giden Yolun Anahtarları…

Kadınların bir erkekte fizikî olarak birinci neye bakıyorlar? Bir bayan birinci kere karşılaştığı bir erkekle sohbet edip etmemeye karar verirken nelere dikkat ediyor? İşte Bayanların erkeklerde daha ağızlarını açmadan baktıkları birinci şeyler…

SAÇLARINIZ VE SAKALINIZ BİRİNCİ FARK EDİLEN OLUYOR

Saçınız bir bayan için en dikkat alımlı şeydir ve çoklukla onu hakikaten sevip sevmediklerine yahut anladıklarına karar vermelerine yardımcı olur! Tahminen de bedenindeki en üstteki fizikî özellik olduğu içindir. Birçok bayan, dağınık saçları tercih etmez . Uzun ve ya kısa hiç fark etmez saçlarınız her vakit bakımlı olmalıdır. Bu durumda düzgün bir saç kremi her vakit işe fayda.

Sakallı bir erkeğe, sakalını güzelce tımar ettiği ve bakımlı ve düzgün tuttuğu sürece bayanlar aldırmaz. Evet, sakal bir erkekte en çok dikkat çeken fizikî özelliklerden biridir ancak bakımlı olması kuralı da vardır.

TIRNAKLARINIZ VE ELLERİNİZ ASLA GÖZDEN KAÇMAZ

Kirli tırnakları olan bir adam büyük bir hayırdır. İnan ki hiçbir bayan tırnaklarını pak tutamayan biriyle selamlaşmak bile istemez. Uzun tırnaklar da bayanları çıldırtır. Evet, bayanların da uzun tırnakları olduğunu biliyoruz ve ikili standartları varmış üzere görünebilir lakin olağan eski şekil hoşluk standartlarını uygularsak, bayanlar ekseriyetle pak, kısa tırnaklı erkeklerden hoşlanırlar.

Kadınlar ayrıyeten sık sık ellere bakarlar ve ellerinizle yaptığınız hareketlerin tipini fark ederler.

DURUŞUNUZ BİR BAYANI SİZDEN KİLOMETRELERCE UZAĞA İTEBİLİR

Kadınlar duruşunuzu katiyen denetim eder zira duruş doğuştan gelen korunma gereksinimini belirler. Bir erkek omuzlarını geriye atarak dimdik durursa, kendinden emin lakin yiğit görünür ve birden fazla bayanın dört gözle beklediği durumu tabir eder. Bu duruş bayanlara bir güvenlik ve müdafaa duygusu hissettirir. Fakat omuzlarınız aşağı sarkmış halde kambur yahut öne gerçek eğiliyorsanız, bu gergin, telaşlı, kararsız ve düşük özgüvenli olduğunuzun bir işaretidir ki bu büyük bir eksikliktir. Bu yüzden duruşunuzu katiyen denetim altında tutun.

GİYDİKLERİNİZİN PAKLIĞINA DE DİKKAT EDERLER

Evet, bayanlar ne giydiğinizi fark ediyor. Ne giydiğine ve onu nasıl çıkardığın büyük ehemmiyete sahiptir. ve ne giydiğinizi fark etmekten çok, ne giyiyorsan onu nasıl çıkardığına dikkat ediyoruz. Kirli ve dağınık görünen yahut düzgün giyilmemiş kıyafetler bayanların dikkatinden kaçmaz. Bir randevuya gidiyorsanız gömleklerinizi içeri soktuğunuzdan ve tişörtlerinizin asla kırışmayacağından emin olun.

VÜCUD KOKUSUNU ASLA KÜÇÜMSEMEYİN

Kadınların aslında fark ettiği şey, hakikaten nasıl koktuğunuzdur. Şayet terli ve makûs kokuyorsanız tüm bahtınızı kaybedersiniz. Beden kokunuzla katiyetle uyacak düzgün bir parfüme yahut deodoranta yatırım yapın. Şayet terliysen, dışarı çıkmadan evvel süratli bir duş al, nitekim yardımcı olacak. Daha ağzını bile açmadan senden 5 metre uzaklaşmasını istemiyorsun kokuna dikkat et.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*