CHP vilayet liderinden AKP’li Özkan’a fotoğraflı karşılık

AKP TBMM Küme Başkanvekili ve Denizli Milletvekili Cahit Özkan toplumsal medya hesabından CHP Genel Lideri Deniz Baykal’ın istifa ettiği haberin görselini paylaşarak, “CHP ülkemizin en kıymetli ulusal güvenlik sorunudur” yorumunda bulundu. CHP Denizli Vilayet Lideri Bülent Nuri Çavuşoğlu da Özkan’ın Hukukçular Derneği ismine orduevi önünde yaptığı basın açıklaması görselini paylaşarak, “Önce bunun açıklamasını yap” davetinde bulundu.

AKP TBMM Küme Başkanvekili ve Denizli Milletvekili Cahit Özkan toplumsal medya hesabından Yeni Şafak gazetesinin devrin CHP Genel Lideri Deniz Baykal’ın istifasını anlatan haberine ilişkin bir görsel paylaştı.

‘Deniz Çekildi’ başlıklı haber görselinin altına ise; “Bugün, kasetli terör örgütü FETÖ eliyle CHP’nin dizayn edilişinin 12. yıl dönümü. 10 Mayıs 2010’da kaset kumpası sonucu Deniz Baykal istifa etmek zorunda kaldı. O günden sonra FETÖ ve PKK’nın dümen suyuna giren CHP, ülkemizin en kıymetli ulusal güvenlik sorunudur” sözlerini kullandı.

‘ORDU MESKENİ ÖNÜNDEKİ AÇIKLAMA…’

Özkan’ın paylaşımına CHP’den karşılık gecikmedi. Denizli Vilayet Lideri Bülent Nuri Çavuşoğlu da Özkan’ın Balyoz kumpası sırasında Hukukçular Derneği ismine Fenerbahçe Orduevi önündeki basın açıklamasının görselini paylaştı. Çavuşoğlu paylaşıma yaptığı yorumda;

“Cahil bilgisiz konuşma. Edep nedir? Ahlak nedir? Utanma nedir? Bir insanın, diğerine laf etmeden evvel kendi geçmişine bakması lazım. Fetöcülerin çalışma biçimini, neyi nasıl dizayn ettiklerini en âlâ Fetöcüler bilir lakin CHP’yi dizayn etmeye kimsenin gücü yetmez.

Kedi ulaşamadığı ciğere murdar dermiş misali, FETÖ’nün Balyoz kumpasında yargı katledilirken, basın bildirilerini ordu meskeni önünde okuyan Cahit Özkan; Kadir Topbaş, Melih Gökçek, Ahmet Edip Uğur neden vazifelerinden istifa ettirildi? Sen evvel bunun açıklamasını yap ve haddin olmayan işlere karışma” tabirlerini kullandı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*