Çılgın Dondurmacı sonu aştı, gebe müşterisini zorla içeriye soktu! İzleyenlerin ağzı açık kaldı: Aile filan dinlemedi!

Çılgın Dondurmacı yaptığı paylaşımlarla tekrar gündeme bomba üzere düştü. TikTok’tan paylaştığı görüntülerle izlenme rekorları kıran Çılgın Dondurmacı, son görüntüsüyle ağızları açık bıraktı. Gebe müşterisiyle pistte tozu dumana katan Çılgın Dondurmacı herkesi şok etti. Bayanın gebe olmasına karşın yaptığı dansla herkesin yansısını çekti. Görenler yok artık diyor. Bakın Çılgın Dondurmacı gebe müşterisiyle neler yapmış neler…

ÇILGIN DONDURMACI HUDUT DİNLEMEDİ

TikTok üzerinden yaptığı paylaşımlarla isminden kelam ettiren ve her hareketiyle gündem olan Çılgın Dondurmacı, son görüntüsüyle yeniden ortalığı karıştırdı. Çoklukla bayan müşterileriyle dans eden ve o anları toplumsal medya hesaplarından paylaşan Çılgın Dondurmacı, son görüntüsünde çizgiyi yeterlice aştı. Takipçileri tarafından üst üste reaksiyon yorumları aldı. İzleyenlerin ağzı açık kalıyor. Allah Islah etsin.

HAMİLE OLMASINI UMURSAMADI BİLE!

YouTube hesabından yeni bir paylaşımda bulunan Çılgın Dondurmacı herkesi şok etti. Çılgın Dondurmacı ‘Yeni Şovlarım’ başlıklı görüntüsünde gebe müşterisiyle ağızları açık bıraktı. Bayanın gebe olmasını umursamayan dondurmacı, müşterisiyle doyasıya dans etti. Etraftakiler ise hayretler içinde izledi.

KOLUNDAN TUTUP ZORLA İÇERİYE GÖTÜRDÜ

Hamile müşterisini kolundan tutup içeriye götüren Çılgın Dondurmacı, toplumsal medya kullanıcılarını sinirlendirdi. Çılgın Dondurmacı’nın bu hareketi reaksiyona neden olurken, takipçilerinden “Şu rezilliğe bak Allah ıslah etsin” yorumları geldi.

MİLYONLARCA TAKİPÇİSİ BULUNUYOR

Öte yandan Hayatımıza Instagram üzerinden giren ve kısa müddette Türkiye’nin en varlıklı insanları ortasında giren Nusret Gökçe’ye rakip olan Mehmet Dinç, takipçi sayısı ile Nusret’i geçeceğe benziyor. Yabancı turistlerin dikkatini çeken Dinç, çılgın danslarıyla da çok konuşuluyor. Müşterilerine dans eşliğinde sunum yapan Mehmet Dinç’in paylaşım görüntüleri ise milyonlarca izlenmeyi buluyor.

ÇILGIN DONDURMACI KİMDİR, GERÇEK İSMİ NE?

TikTok ve ek olarak da Youtube üzerinde yayınlanan görüntülerle fenomen haline Çılgın Dondurmacı hakkında çok sayıda mevzu araştırılıyor. “Çılgın Dondurmacı kimdir?” sorusuna yanıt arayanların sayısının bir epey fazla olduğu biliniyor. Çılgın Dondurmacı olarak TikTok’ta ün yapan kişinin gerçek isminin Mehmet Dinç olduğu öğrenildi.

ÇILGIN DONDURMACI’NIN DÜKKANI NEREDE?

Mehmet Dinç tarafından işletilen Çılgın Dondurmacı’nın nerede olduğu merak ediliyor. Çılgın Dondurmacı isimli dükkan, Antalya’nın Lara ilçesinde bulunuyor. Antalya kent merkezine 12 km arada yer alan Çılgın Dondurmacı’nın Akkapark AVM önünde müşterilerine hizmet veriyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*