DOGE, SHIB ve O 9 Altcoin İçin Müjde: 2 Şirketin Sepetine Giriyor!

Elektronik ödeme cihazları için teknoloji sağlayan Lavu ve Verifone, milyonlarca kullanıcının DOGE, SHIB ve diğer 9 altcoin ile ödeme yapabileceği yeni bir ortaklığa imza attı. Bu sayede günlük alış verişlerde kripto para birimlerinin kullanımı eskisinden daha kolay hale geliyor.

SHIB ve DOGE artık 65’ten fazla ülkede binlerce restoran tarafından kabul ediliyor

Shiba Inu, Lavu ve Verifone’un yeni bir işbirliğini duyurmasıyla artık 65’ten fazla ülkede binlerce restoran tarafından kabul ediliyor. Küresel bir restoran yazılımı ve ödeme çözümü sağlayıcısı olan Lavu ve bir ödeme çözümü sağlayıcısı olan Verifone, Lavu’nun restoran yazılım paketini Verifone’un ödeme çözümleriyle entegre edecek ve böylece hem Lavu hem de Verifone müşterilerine fayda sağlayacak yeni bir çapraz dağıtım ortaklığını açıkladı.

Stratejik ortaklık, hem Verifone hem de Lavu’nun müşterilerine kripto para birimleri de dahil olmak üzere birleşik bir satış noktası (POS) ve ödeme deneyimi sunmasına izin vermeyi amaçlıyor. Her iki müşteri grubu için de kullanılabilen kripto ödeme yöntemleri arasında Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Dogecoin, Shiba Inu ve popüler kripto cüzdanları, PayPal, Venmo, WeChat Pay, Klarna, Swish ve Vipps kullanan birkaç USD Stablecoin bulunur.

Shiba ınu ve Red Bull ortaklığı

Kriptokoin.com haberlerinde yer verdiğimiz üzere, Shiba Inu’nun baş geliştiricisi Shytohi Kusama, kısa süre önce enerji içeceği markası Red Bull ile bir sohbete ilişkin bir tweet paylaştı. Tweet ayrıca Red Bull kaskı takan ve havada süzülen bir adamın GIF görüntüsünü de içeriyor.

https://twitter.com/ShytoshiKusama/status/1527350736819933207

Shytoshi çok fazla ayrıntı açıklamadı, ancak tweet, gelecekteki işbirliği için görüşmelerin devam ettiğini öne sürebilir. Shiba Inu’nun gıda endüstrisi ile işbirlikleri yeni değil, çünkü SHIB Şubat ayı başlarında İtalya’nın Napoli kentinde bulunan bir fast-food ortaklığı olan Welly’s ile ortaklığını duyurdu. Red Bull, basın saatinden itibaren henüz herhangi bir resmi onay vermedi.

İsviçreli lüks saat üreticisi, Shiba Inu (SHIB) ile ödeme kabul edeceğini duyurdu

İsviçreli lüks saat üreticisi Tag Heuer, BitPay ile ortaklaşa ödeme olarak Shiba Inu’yu (SHIB) kabul etmeye hazırlanıyor. Desteklenecek kripto para birimlerinin tam listesi:

  • Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Shiba Inu (SHIB), Dogecoin (DOGE), USD Coin (USDC), Bitcoin Cash (BCH), Litecoin (LTC), Dai (DAI), Wrapped Bitcoin (WBTC), Gemini Dollar (GUSD), Pax Dollar (USDP), Binance USD (BUSD) ve Ripple (XRP).

Haber, lüks markanın kripto para birimlerini kullanan müşteri sayısındaki artışı fark etmesinden sonra geldi. Resmi web sitesine göre, ABD’li müşteriler kriptoda 10.000 dolarlık harcama yapabilecek. Ancak, satın alma için herhangi bir alt sınır belirtilmedi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*