Erdal Beşikçioğlu açıkladı: Behzat Ç. geri dönüyor

Türk televizyonlarının sıra dışı üretimlerinden olan ve bir fenomene dönüşen Behzat Ç. üçüncü kez seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. Ünlü oyuncu Erdal Beşikçioğlu, Behzat Ç. dizisinin tıpkı takımla devam edeceğini söyledi.

“BİZİ İKNA ETMEK SIKINTI DEĞİL”

Beşikçioğlu, magazin muhabirlerine yaptığı açıklamada yeni dönem muştusunu duyurdu. Behzat Ç.’nin tıpkı takımla devam edeceğini belirten ünlü oyuncu, “Ufak tefek yeni takımımız da olacak. Bizi ikna etmek hiç güç değil. Yazılı bir metin içerisinde gördüğünüz vakit kıssayı, o sizi etkiliyorsa bütün sanatkarlar için yeterlidir” dedi.

“YİNE DEVAMI GELECEK DİYE DÜŞÜNÜYORUM”

Ünlü oyuncu, basın mensuplarının son devirde rol aldığı dizilerden yola çıkıp “Behzat Ç. karakteri üzerinize mi yapıştı sanki?” sorusu üzerine, dizi bölümünü değerlendirip şöyle bir tespitte bulundu:

“Bilmiyorum ki? Metin Behzat Ç. kadar güçlü yazılsa, düzgün bir senaryo olsa demek ki, o kadar güçlü bir senaryo o kadar güçlü bir karakter yaratılabilse tekrar devamı gelecek diye düşünüyorum. Yeni nesil dizilerin içerisinde, daima karakterlerin öyküsünün peşine takılmak yerine, olay örgülerinin peşine takılmayı tercih ettiğimiz için sistem kendi içinde tuhaf bir çöküntü yaşıyor.”

Behzat Ç. birinci olarak 2010-2013 yılları ortasında Star TV’de yayımlanmıştı. Ekrandan kaldırılan dizi 2019 yılında da BluTV’de yeni dönemiyle seyirciyle buluşmuştu.

Fenomen dizinin yeni kısımları de yeniden Blu TV’de yayımlanacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*