Fenerbahçe’de Jesus çıkmazda! İki isim belirli, üçüncü aranıyor

Fenerbahçe’de yurtdışı patentli 17 futbolcu bulunuyor. Jesus belirlediği iki ismin yanına üçüncü oyuncuyu bulup listeyi 14’e düşürmeye çalışıyor.

Fenerbahçe, yabancı oyuncu konusunda çıkmaza girdi. Takım planlamasında düşünülmeyen Novak ve Lemos, hiçbir kadroyla muahede sağlayamayınca elde kaldı. Yöneticiler iki yabancı için transfer dönemi devam eden ülkelerin ekipleriyle görüşmelerini sürdürüyor. Şayet öteki bir kadroya gönderilmezse Novak ve Lemos’un lisansı çıkarılmayacak ve kadrodan farklı çalışmalarını sürdürecek. Bu iki futbolcunun akabinde bir ismin daha bileti kesilecek.

Fenerbahçe Teknik Yöneticisi Jorge Jesus, 14 kişilik yabancı oyuncu listesini belirleyip, idareye sunacak. Üstü çizilen son ismin yeni transferlerden Bruma olması bekleniyor.

SAVUNMANIN KUMANDANI SZALAI!

Jesus, savunma liderliğini Macar stoper Attila Szalai’ye verdi. Avrupa’nın kıymetli kulüplerinin transfer etmek istediği Macar stoperin transferine müsaade vermeyen Jesus, Szalai ile de görüşüp, başarılı futbolcunun grupta kalmasını sağladı. Szalai performansıyla hocasının yüzünü kara çıkarmıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*