Hadise’nin eşi Mehmet Dinçerler’le birlikte olan bayan kim? Paylaşıp sildi fakat herkes gördü “ayrılır ayrılmaz”

Son devirde isminden kelam ettiren Hadise- Mehmet Dinçerler çifti bir kere daha gündem oldu.

Beyaz TV ekranlarında izleyiciyle buluşan ve yorumculuğunu Pınar Eliçe, Bilal Özcan ve Didem Delen’in yaptığı Beyaz Magazin isimli programda eşi Hadise hakkında yapılan skandal yorumlara veren iş insanı Mehmet Dinçerler, paylaşımında “Bazı insanların, insanlığa bir don lastiği kadar yararı yok..” sözlerine karşılık vererek dikkatleri üzerine çekmişti.

Geçen mayıs ayında sessiz sedasız ünlü müzikçi Hadise ise nikah masasına oturan Mehmet Dinçerler bu sefer Instagram paylaşımıyla isminden kelam ettirdi. Boşanma argümanıyla magazin gündemine gelen çift, mevzuyla ilgili sessizliğe bürünürken Dinçerler’in toplumsal medya paylaşımı şaşkınlık yarattı.

PAYLAŞIMI KALDIRDI!

Sosyal medya hesabını faal halde kullanan Dinçerler, evvelki akşam ailesiyle doğum gününü kutlarken bir paylaşım yaptı. Dinçerler’in yayımladığı görüntüde artta görülen çizgili bluzlu bayanın Hadise olduğu tez edildi.

HaberGlobal’in aktardığına nazaran; imajların kısa müddette yayılmasıyla çiftin barıştığı öne sürüldü. Lakin Dinçerler kısa mühlet sonra paylaşımını sildi.

SORULARI CEVAPSIZ BIRAKTI

Dinçerler, evvelki akşam Ortaköy’de katıldığı bir düğünden çıkarken görüntülenmiş karşısında basın mensuplarını görünce süratli adımlarla aracına yönelmişti.

Günlerdir gündemi meşgul eden boşanma haberleri ile ilgili soruları ise cevapsız bırakan Dinçerler, özel sürücülü aracıyla süratlice oradan uzaklaşırken parmağında tekrar evlilik yüzüğünün olmaması da dikkatlerden kaçmamıştı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*