ING Türkiye, çalışanlarına yaz döneminde esnek çalışma imkanı sunuyor

ING Türkiye, “Flexi Yaz” uygulamasıyla 2020 yılından beri çalışanlarına yaz dönemlerinde istedikleri şehirden ve lokasyondan çalışma imkanı tanıyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Flexi Yaz kapsamında İstanbul Genel Müdürlük ve Kahramanmaraş Operasyon ve Çağrı Merkezi çalışanları, haziran-eylül ayları arasında 8 haftaya kadar diledikleri yerden uzaktan çalışabiliyor.

ING Türkiye, hayata geçirdiği tüm uygulamalarda işin ihtiyaçlarının karşılandığı ve uyulması gereken yasal gereklilikler ve sorumluluklar yerine getirildiği sürece esnek, özgür ve yenilikçi olmayı önde tutuyor.

Çalışanlarına uzaktan ve esnek çalışma modelleri sağlayan ilk banka olan ING, Flexi Yaz dışında çalışanlarının kendilerine ve sevdiklerine daha fazla zaman ayırmalarına imkan sunan ve kişisel ve mesleki gelişim alanındaki potansiyellerini ortaya çıkarmalarını hedefleyen 4 esnek çalışma modeli daha sunuyor.

Bu modellerden Flexi 365 ile İstanbul Genel Müdürlük ve Kahramanmaraş Operasyon ve Çağrı Merkezi’nde çalışan, faaliyet gösterdiği iş kolu ve görevi uygun olan ING’liler, haftanın 5 günü uzaktan çalışabiliyor.

Bununla birlikte İstanbul’daki genel müdürlük çalışanları tamamen hibrit çalışma modeline geçti. Haftam Flexi adı verilen bu çalışma modelinde, çalışanlar haftada 3 gün uzaktan, her ayın 3. haftası ise tamamen uzaktan çalışabiliyor.

ING Türkiye Genel Müdürlüğü’nden şubelere kadar tüm ING Türkiye çalışanlarının yararlanabildiği Haftam 3 Gün Flexi ve Haftam 4 Gün Flexi modellerini tercih eden çalışanlar ise, 3 veya 4 gün çalışma seçenekleriyle kalan günlerini diledikleri gibi planlayabiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx