Reha Özcan, köpeklerin saldırısına uğradı: Bizim yanılgımız

‘Bir Garip Orhan Veli’ oyununun turnesi için gittiği Burdur’da çoban köpeklerinin saldırısına uğrayan oyuncu Reha Özcan, yaşadığı olayı toplumsal medya üzerinden anlattı. Özcan, “Bizim kusurumuz, köpeklerin hiçbir cürmü yok. Koyun sürüsünün önünden geçmeye çalıştık.” dedi.

Instagram hesabından bir görüntü yayınlayan Özcan, şu sözleri kullandı:

“Maalesef Burdur turnesine çıktığımız vakit, Burdur’da köpeklerden kaçarken (bizim yanılgımız köpeklerin hiçbir hatası yok) Orada bir koyun sürüsünün önünden geçmeye çalıştık. Çoban köpekleri de sürüyü korumak için bizim üzerimize gerçek saldırdılar. Biz de kaçtık. Kaçarken sol ayağımdaki alt baldır yaralandı ve orada travmatik bir şey oluştu. O yüzden yürüyemiyorum.

UMARIM DAHA SAĞLIKLI KURALLARDA BULUŞURUZ

Burdur’da oyunu seyredenler de görmüştür esasen oturduğum yerden oyunu oynamak zorunda kaldım. Ancak canım hâlâ çok yanıyor. O yüzden 20 Mayıs’ta Güçlü Center’daki oyunumuzu iptal etmek zorunda kaldık. Daha doğrusu erteledik. Umarım 17 Haziran’da daha sağlıklı kurallarda buluşuruz.

KÖPEKLERİN HİÇBİR KABAHATİ YOK

Dediğim üzere köpeklerin hiçbir cürmü yoktu. Hayvanların alanına biz girdik. Onlar da saldırdılar. Dursaydık tahminen bir şey yapmazlardı fakat ortamızda köpek fobisi olan arkadaşlar vardı. Yarma gibiler lakin yeniden de korkuyorlar. Ben de korktum doğal ki… Kaçtık ve bu bizim yanlışımızdı.

HAYVAN SEVMEYENLERİN BU FIRSATTAN YARALANMAMASI İÇİN…

Hayvan sevmeyenlerin çabucak bu fırsatlardan yararlanmalarını engellemek için yapıyorum bu açıklamayı. Hatalı bizdik. Hayvanların kabahati yoktu. Çekimlere devam edebiliyorum. Diziye bir şey olacak diye korkmayın. Tüm geçmiş olsun dilekleri için teşekkür ediyorum.”

OYUN ERTELENDİ

Reha Özcan’ın yer aldığı ‘Bir Garip Orhan Veli’ oyununun Güçlü PSM Turkcell Platinum Sahnesi’nde dün akşam yapılması planlanan gösterimi ise haziran ayına ertelendi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*