Seramiksan, yılın dekorasyon trendi minimalizmi banyolara taşıyor!

Konut piyasası hareketleniyor ve mesken satın almayı düşünenlerin yüzde 50’sinden fazlası alacakları konutun evvel kendi tarzlarına uygunluğunu denetim ediyor. Bustling Nest’in 2022’nin iç yer trendlerinin nabzını tuttuğu anketine nazaran, klâsik ya da çağdaş tarzlar öne çıkarken, modernizmin sadelik ve şıklıkla buluştuğu minimalist dizaynlar ise iştirakçilerin yaklaşık yüzde 19’u tarafından ilgi görerek 2022’nin dekorasyon trendlerinde birinci sıralarda yerini alıyor. Fonksiyonelliğin, net çizgilerin ve kesintisiz bir görünümün öne çıktığı minimalist dekorasyon tarzı, banyolar başta olmak üzere meskendeki tüm ömür alanlarında kendine yer açıyor. 1994’ten bu yana yer ve duvar karoları, vitrifiye ve dekoratif eserler üreten Seramiksan, banyoda minimalizm trendini Cement, Lava ve Bold serilerine taşıyor.

METROPOLİTAN HAYAT ŞEKLİ BANYO YÜZEYLERİNE TAŞINIYOR

Evlerde, kullanıcısının biçimini en çok yansıtan yerlerin başında gelen banyolarda minimalizm trendinin yüzeylerden başladığını vurgulayan Seramiksan Yöneticisi M.Süreyya Çağlar, “Büyük ebatlı Cement ve Lava karo serileriyle kesintisiz yüzeyler oluşturuyoruz. Tasarım bütünlüğünün yanı sıra, endüstriyel dekorasyon trendlerinin vazgeçilmezi beton görünümünü banyolara taşıyan yer ve duvar karoları, minimalist dekorasyon trendine yeni bir bakış açısı katıyor. Açık ve koyu gri renklerdeki Lava serisi metropolitan zevklere hitap ederken, gri, bej ve antrasit tonlarındaki Cement karolar banyolarında etkileyici bir atmosfer oluşturuyor” diye konuştu.

BANYODA BÜTÜNSEL TASARIM

Minimalist banyo trendini bütünsel tasarım anlayışıyla desteklediklerini belirten Seramiksan Yöneticisi M.Süreyya Çağlar, “En yeni karo koleksiyonlarımızı, minimal çizgilere sahip vitrifiyelerle kombinleme imkanı sunuyoruz. Seramiksan olarak lavabo, klozet ve bidelerden oluşan Bold serimiz ile fonksiyonelliği estetikle buluşturuyoruz. Dar banyo yerlerinde da kullanılabilen seri, yerleri ferahlatıyor” dedi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*