26 Kasım 2023 Pazar Akşamı Kaçırdığın Haberler

Dün akşam gözden kaçırdığınız ya da tüm detayları ile yeniden okuyup ‘ne olmuştu ya?’ diyeceğiniz haberleri sizler için derledik. İşte 26 Kasım Pazar akşamının gözden kaçırılmaması gereken ve mutlaka okumanız gereken içerikleri…

Denizcilik Genel Müdürlüğü, Türk kaptanların idaresinde bulunan geminin Aden Körfezi Yemen açıklarında kaçırıldığını duyurdu. Yapılan açıklamada taraflarla iletişim halinde olunduğu belirtilirken, ‘Konu, Bakanlığımız ve Dışişleri Bakanlığınca takip edilmektedir.’ denildi.

Uludağ’da kış uykusuna yatamayan ayı kendisini kaydeden vatandaşı kovaladı.

Bir çok ünlü futbolcuyu teknik direktör Fatih Terim’in adını kullanarak dolandırdığı iddiasıyla yargılanan Seçil Erzan’ın davasının Fatih Terim’in adıyla anılmasına gazeteci Cüneyt Özdemir’den tepki geldi. Özdemir ‘Şu anda bir mağdur varsa adı bu şekilde kullanıldığı için Fatih Terim en başında gelen isimdir.’ ifadelerini kullandı.

Dün başlayan fırtınalı hava bugün de yurt genelinde etkisini sürdürdü. Afet ve Acil Durum Yönetim Başkanlığı’ndan (AFAD) yapılan açıklamada, yurt genelinde çıkan fırtınalar nedeniyle 2 kişinin öldüğü, 4’ü asker 10 kişinin yaralandığı açıklandı.

Ünlü televizyon programcısı Kübra Par, soprano Pervin Chakar hakkındaki yorumları nedeniyle özür diledi.

Aydın’da Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) yurdunda Zeren Ertaş’ın (22) asansörde sıkışarak hayatını kaybetmesiyle ilgili bilirkişi raporu hazırlandı. Hazırlanan raporda, asansör kabininin açık veya kapalı olduğu durumlarda hareket etmesini engelleyen UCM sisteminin bakım yapan firma yetkilileri tarafından iptal edildiği ortaya çıktı.

Trendyol Süper Lig’in 13. haftasında Fenerbahçe, Vavacars Fatih Karagümrük’ü 2-1 mağlup etti.

İzmir’de yoğun yağış ve fırtınanın ardından denizin taşması sonucu şehir sular altında kaldı. Fırtına ve dalgalara rağmen balık tutmaya devam eden bir adamın görüntüsü ise sosyal medyada viral oldu.

Şarkıcı İrem Derici kendisini sevmeyenlere sert ifadeler kullandı. Derici, “K*çıma laf et, yüzüme laf et, ağzıma burnuma laf et, karakterime laf et ama sesime laf etme!” dedi.

Yıllar sonra Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ’u bir araya getiren ‘İstanbul İçin Son Çağrı’ filminin orgazm sahnesi sosyal medyada gündem oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx