Çakal ve Teoman Bir Araya Geldi! Çakal, Teoman’ın Yıllar Önceki Yaşadığı Bir Olaya Gönderme Yaptı!

Rock müziğin efsanelerinden Teoman ve son zamanlarda yaptığı şarkılarla büyük bir kitleye ulaşan Çakal birlikte komik bir video çekti. Bu video, Teoman’ın yıllar önce yaşadığı bir olayı akıllara getirdi.

Hatırlarsanız ikili geçtiğimiz aylarda birlikte düet yapmak için bir araya gelmişti. Bu işbirliğini de sosyal medya hesaplarından paylaşarak sevenlerine müjdeli haberi vermişlerdi.

İkili bugün bir araya gelerek sosyal medyada bir video paylaştı. Videoda Çakal, Teoman’ın yıllar önce yaşadığı bir olaya gönderme yaptı ve ortaya komik bir video çıktı.

İşte o video ?

Olayı bilmeyenler için bir hatırlatma yapalım. Teoman, 2020 yılında konser için gittiği Azerbaycan’da röportaj vermek için kameraların karşısına geçmişti.

Röportaja başlamadan önce Teoman’a muhabir tarafından bir soru yöneltiliyor. Soru ise “Nece seniz?” oluyor. Bu soru üzerine Teoman şaşıp kalıyor ve ne diyeceğini bilemiyor. Tabii Teoman sonrasında sessizliğini bozarak “Nasıl?” sorusunu muhabire yöneltiyor.

Aslında muhabir Teomana “nasılsınız” demek istemişti. Ancak Teoman soruyu anlayamadığı için birazcık Azerice’nin kurbanı oluyor.? İşte o video?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx