Ünlü oyuncu Didem Uzel, ABD’den Türkiye’ye dönüşte hırsızların hedefi oldu

Ünlü oyuncu Didem Uzel geçtiğimiz haftalarda tatil için eşi Selim Sarı ve oğlu Aslan ile birlikte Amerika’ya gitti. Bir aylık bir tatilin ardından önceki gün Türkiye’ye dönen Uzel, tatsız bir sürprizle karşılaştı. Uzel, İstanbul’daki evine gelip valizini açtığında bütün aksesuarlarının havalimanındaki transfer sırasında çalınmış olduğunu fark etti.

Konu ile ilgili Sabah gazetesinden Merve Yurtyapan’a konuşan Uzel, “Günlük hayatta kullandığım aksesuarlarım çalındı. Bu seyahatimde New York’tan aldığım takılar da vardı. Amerika’ya çok seyahat ettiğim için bu tarz olayların yaşandığını biliyordum. Daha önce de havalimanında birçok arkadaşımın başına da böyle şeyler gelmişti. Bir arkadaşımın parfümü, diğerinin gözlükleri çalınmıştı. Ben de kışkırtıcı olmasın diye takılarımı 3 parçaya bölüp koymuştum.” dedi.

Spor ayakkabılarını bile valizlere tek tek bölerek yerleştirdiğini söyleyen Uzel, “Uzun zamandır beğenerek topladığım aksesuarlarımdı. Maddi değeri çok büyük olmasa da sürekli kullandığım takılardı. Şimdi istesem de birçoğunu bulamam. Topluca hepsi gitti. Dün bir toplantıya gidecektim bir baktım ki hepsini almışlar. Eve geldim moralim bozuldu” dedi.

Didem Uzel, yaşadıklarından sonra ABD’ye seyahat edecek olan kişileri uyardı:

“Valizlerine parfüm, aksesuvar, kemer, pahalı ayakkabı koymasınlar. Çünkü çalınıyor. Sonradan üzülmeyin.”

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx