Vivo X Fold 3 serisi ve X100 Ultra’nın Avrupa çıkışı yaklaşıyor

Çin’deki Bahar Festivali tatilinin ardından akıllı telefon markalarının yeni cihazlarını piyasaya sürmeleri bekleniyor. Vivo’nun da bu yılın ilk yarısında birkaç yeni cihazı piyasaya sürmesi öngörülüyor. Sızıntılarıyla tanınan Digital Chat Station isimli bir kaynak, yaklaşmakta olan cihazların lansman zaman çizelgelerini açığa çıkardı. Bu cihazlar arasında Vivo X Fold 3 serisi ve X100 Ultra bulunuyor.

Digital Chat Station’ın bir Weibo gönderisine göre, Vivo’nun katlanabilir telefonu ve tabletinin Mart ayında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Bu cihazların Vivo X Fold 3 serisi ve Vivo Pad 3 olduğu anlaşılıyor.

Raporlara göre Vivo X Fold 3 ve X Fold 3 Pro, sırasıyla Snapdragon 8 Gen 2 ve Snapdragon 8 Gen 3 çipsetleri ile donatılacak. İlk cihazın uygun fiyatlı bir katlanabilir telefon olarak piyasaya sürülmesi, Pro varyantının ise ultrasonik ekran altı parmak izi sensörü, kablosuz şarj ve 64 megapiksel periskop telefoto kamera gibi özel özelliklerle gelmesi bekleniyor.

Vivo X Fold 3 serisi ve X100 Ultra’nın Avrupa çıkışı yaklaşıyor

Vivo Pad 3’ün ise Dimensity 9300 çipseti ile geleceği tahmin ediliyor. Bazı raporlar, tabletin 3K çözünürlüğe sahip 13 inçlik bir ekran ve 80W şarj desteği sunacağını ortaya koydu.

Sızıntılar, Vivo X100 Ultra’nın Vivo X Fold 3 ve Pad 3’ten sonra, yani yılın ikinci çeyreğinde tanıtılacağını öne sürüyor. Bu da cihazın Nisan veya Mayıs aylarında duyurulabileceğini gösteriyor. Cihazın Samsung E7 AMOLED ekran, Snapdragon 8 Gen 3 çipseti ve 50 megapiksellik LYT-900 ana kamerayı içeren dörtlü kamera kurulumu ile gelmesi bekleniyor. Ayrıca 5.000mAh kapasiteli bir bataryaya sahip olacak ve 100W kablolu ile 50W kablosuz şarj desteğine sahip olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx